Fekete Rózsa Akadémia és Szövetség

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üdvözlünk az első Magyar varázsló akadémiába ahol minden féle lényeket találsz.


    Elizabeth Cobb

    avatar
    Elizabeth Cobb
    Admin


    Hozzászólások száma : 11
    Join date : 2020. Aug. 31.

    Elizabeth Cobb Empty Elizabeth Cobb

    Témanyitás by Elizabeth Cobb Szomb. Szept. 12, 2020 8:26 pm

    Név: Elizabeth Cobb
    Faj: Angyal
    Születési hely, kor: Spanyolország, Manresa 1998. Július 3.
    Apa: Oliver Lockwood (meghalt)
    Anya: Destiny Quenell (meghalt)
    Gyám/Nevelőszülő: Michael Cobb
    Testvérek: -
    Belső jellemzés: Mára zárkózott lettem. A közelemben létezőknek megnyílok és társalgok. Ha jó a társaság, akkor persze beszélgetek én is, például az egyik jó barátnőmmel: Amyvel. Itt kezdek kinyílni és egyre jobban csajosodni.. Szeretek foglalkozni az emberekkel, ha bár néha nagyszájú is vagyok, ez a korral jár. Azért oda figyelek kivel és mikor és az illemnek tudóan elnézést kérek. Mondhatjuk azt is, hogy kedves vagyok az emberekkel és segítőkész figyelem tudó. Ha kell, meg tudom mondani mi fán terem a mogyoró.
    Külső jellemzés: Nos, tudni illik nincsen jelentős külső szemléltetőm. 164 cm vagyok és 50 kg. igen még fejlődő képes, de nem ez a lényeg. Telt rózsaszín ajkak és szép fehér bőrű vagyok. Az arcom ovális és barátságos, aki rám néz. A testem átlagos alkatú… mindig olyan ruhákban járok, hogy a hegek ne látszódjanak. Ritka az ilyen, hogy pántosat veszek fel, de ha nyáron nincs, más örömmel veszem fel. Szeretem a karkötőket, az ékszert és a papucsokat. Általában a feketét, meg a fehéret nézem.. viszont szeretem a piros, kék, sárga öltözékeket is. Nem szoktam válogatni, hiszen az nem szokásom. Van egy sebem a hátamon, ami elég csúnya hegnek számít. Néha még most is érzem, hogy szúr, de azon kívül semmi nincsen. A hajam többször van kiengedve bár főzésnél gyakran összefogom. Hosszú vállamig érő szőkés barna hajam van és mogyoróbarna szempárom.

    Háziállat: Arthur a kiskutyám.
    Személyes tárgy: Patrictől kapott nyaklánc amit a mai napig hordok. Születésnapomkor kaptam, Michaeltől kapott könyv amit nem tudok letenni, rajzaim fele és egy napló.

      Pontos idő: Csüt. Május 02, 2024 1:35 pm